Nagroda od Gazele Biznesu

Mariola
Mariola
Content Writer

Z ogromną przyjemnością informujemy, że zostaliśmy wyróżnieni prestiżową nagrodą Gazele Biznesu, przyznawaną przez „Puls Biznesu”. To dla nas ogromna satysfakcja i jednocześnie docenienie naszej codziennej pracy.

Czym są Gazele Biznesu?

Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. „Puls Biznesu” organizuje go nieprzerwanie od 2000 r., by uhonorować małe i średnie przedsiębiorstwa, które dynamicznie się rozwijają, działają transparentnie i są godne zaufania.

“Cieszymy się, że zostaliśmy uznani za przedsiębiorstwo, które dynamicznie się rozwija, działa transparentnie i jest godne zaufania. Nasz rozwój – i to osiągnięcie – nie byłoby możliwe bez zaufania i współpracy naszych Partnerów oraz codziennego wysiłku i zaangażowania całego naszego Zespołu. Razem udowadniamy, że kluczem do sukcesu jest wspólny wysiłek. Serdecznie Wam dziękujemy! Pełni energii i  nowych pomysłów jesteśmy zmotywowani do kolejnych działań.”

Adam Mateja, Co-founder Studio Software 

Studio Software nagrodzone od Gazele BiznesuSpełniliśmy wszystkie kryteria kwalifikacji do nagrody

Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych przedsiębiorstwa. Obecność w rankingu oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm – nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna.

Gazelą Biznesu 2022 mogła zostać firma, która działa nieprzerwanie od co najmniej 2019 r. i miała wówczas przychody na poziomie 3-200 mln zł. W ostatnich trzech latach odnotowała ich wzrost, nie miała straty i udostępnia wyniki finansowe, umożliwiając ocenę swojej kondycji. W tegorocznej edycji rankingu (Gazele Biznesu 2022) zaklasyfikowanych zostało 4597 firm z całej Polski.

”To dzięki wspólnemu, zespołowemu wysiłkowi jesteśmy dziś tu – w gronie laureatów Gazel Biznesu. Bardzo się cieszymy, że nasze projekty znajdują uznanie na rynku i że Studio Software staje się organizacją, która jest inspiracją dla innych. Nie ustajemy w miejscu, stawiamy na ciągły rozwój i patrzymy w przyszłość z optymizmem.”

Karol Chołody, Co-founder Studio Software. 

 

Related Posts
22 lutego 2023
Najlepsze praktyki do zbudowania solidnej architektury API
API to tkanka łącząca dzisiejsze ekosystemy technologii i biznesu. Firmy, które wiedzą, jak wdrożyć tę…
Czytaj więcej
20 lutego 2018
T&M, FP, FBSC – jaki model rozliczeń z firmą IT wybrać?
Niedoświadczeni, często mniej świadomi klienci będą upierać się w swoim przekonaniu, że Fixed Price jest…
Czytaj więcej
22 kwietnia 2023
Środowisko AWS – o czym pamiętać przy wdrażaniu i skalowaniu?
Jeśli jesteś właścicielem startupu,  być może martwisz się skalowaniem swojej aplikacji wraz ze wzrostem jej…
Czytaj więcej