Outsourcing IT – outsourcing informatyczny dla firm
IT Outsourcing & agile teams

IT outsourcing

Doświadczeni eksperci gotowi zwiększyć potencjał twojego zespołu.
s41
Specjalistyczna wiedza
Nasz zespół odpowiedzialny za outsourcing informatyczny kompleksowo realizuje projekty dla firm z całego świata, wliczając w to klientów z USA, Wielkiej Brytanii, Polski, Niemiec czy Szwajcarii.
s42
IT outsourcing spełniający wymogi prawne
Jako firma IT z wieloletnim stażem, posiadamy doświadczenie w realizacji projektów w branżach MedTech, EdTech i iGaming. Przez ostatnie 8 lat zgromadziliśmy know-how do tworzenia oprogramowania zgodnego z HIPAA, DiGA, MGA czy RODO.
s43
Dedykowane zespoły Agile
Nasze zespoły specjalizują się w dostarczaniu skalowalnych i bezpiecznych produktów dla krajowych oraz zagranicznych klientów. Nasz sukces polega przede wszystkim na umiejętności rozwiązywania złożonych problemów oraz efektywnej komunikacji.
s4
IT outsourcing
IT outsourcing: wybierz zespół dostępny od zaraz złożony z doświadczonych programistów i project managerów, którzy są gotowi doradzić zarówno na poziomie technicznym jak i biznesowym.

Wykwalifikowani eksperci są naszym największym zasobem. Bez nich nie da się odnieść sukcesu w żadnej branży, a w szczególności w sektorze, jakim jest software development oraz outsourcing IT.

Dbamy więc o to, aby nasza firma programistyczna składała się z najlepszych na rynku specjalistów, w czym pomaga nam rygorystyczny proces rekrutacji kandydatów. Nie zapominamy także o ciągłym rozwoju i szkoleniach, dzięki czemu zawsze jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami oraz możemy dostosowywać się do zmieniających się potrzeb naszych klientów.

Nasze doświadczenie wynikające z pracy przy bardzo wymagających i różnorodnych projektach, wliczając w to outsourcing IT dla firm krajowych i zagranicznych, pozwoliło nam opracować sprawdzony proces, który usprawnia realizację nawet najbardziej złożonych produktów cyfrowych.

Outsourcing usług IT wymaga od nas elastyczności w zakresie metodyki wytwarzania. Choć naszym preferowanym podejściem jest Agile, to zawsze do klienta należy wybór metodyki. Nasz zespół programistów potrafi szybko dostosować się do nowych warunków pracy, co gwarantuje wysoką jakość i terminowość dostarczania rozwiązań.

s4
Nasze usługi

Wybierz odpowiedni dla ciebie typ outsourcingu

Dedykowany zespół to model współpracy polegający na wynajęciu całego zespołu IT, który pracuje wyłącznie nad zleconym przez ciebie projektem. Jeśli brakuje ci wiedzy technicznej czy doświadczenia i nie planujesz inwestować w rozwój swojego zespołu, zgłoś się do nas. W krótkim czasie jesteśmy w stanie delegować zespół złożony z programistów, testerów czy designerów o różnym stopniu stażu pracy (senior, regular).

 • Firma programistyczna złożona z biznesowych i technologicznych ekspertów
 • Elastyczny zespół
 • Iteracyjny proces rozwoju oprogramowania oparty na metodyce Agile
 • Wysoka jakość, skalowalne, bezpieczne i profesjonalne produkty cyfrowe
 • Budowa nowych oraz rozbudowa już istniejących zespołów Agile

Staff extension/team extension to model outsourcingu, który polega na zatrudnianiu dodatkowych specjalistów IT do pracy z twoim zespołem. Jeżeli w krótkim czasie chcesz zwiększyć liczbę osób do pracy przy twoim rozwiązaniu (bez konieczności zatrudniania kolejnych specjalistów in-house), ta opcja jest dla ciebie.

 • Elastycznie dostosowanie liczby i kompetencji zatrudnionych specjalistów do zmieniających się wymagań projektu
 • Większy stopień kontroli nad projektem
 • Ograniczanie kosztów związanych z rekrutacją, szkoleniem i utrzymaniem stałych pracowników

Jesteś niezadowolony z efektów pracy zewnętrznego lub wewnętrznego zespołu? W każdym momencie możesz przerwać współpracę, zlecając nam przejęcie projektu — nasza firma IT ma w tym duże doświadczenie. Z naszego wieloletniego doświadczenia wynika, że kluczowy jest skuteczny transfer wiedzy, dlatego wypracowaliśmy proces, który pozwala szybko i sprawnie przejąć odpowiedzialność za projekt i kontynuować jego realizację.

 • Przemyślany proces przejmowania projektu
  Sprawdzone metody i technologie
 • Partnerskie podejście i skuteczna komunikacja
 • Firma IT złożona z wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów (programiści i project managerowie)
Nasze projekty

Potwierdzenie jakości naszych usług

case-1
Rozwiązanie MedTech dla kobiet z endometriozą
Nasz klient chciał sprawdzić, czy jego produkt odpowiada potrzebom rynku i stworzyć prototyp zaawansowanej aplikacji, która pokazywałaby jego koncepcję przed finalnym etapem rozwoju…
MedTech
Opinie

Sprawdź, co mówią o nas klienci

quote
Potrzebujesz darmowej konsultacji lub wyceny projektu?
Nawiąż współpracę z wielokrotnie nagradzanym software house'em.