O firmie
about

Jesteśmy Blurify – wielokrotnie nagradzanym software housem z Wrocławia

Tworzymy skalowalne i bezpieczne oprogramowanie dla klientów z Polski i zagranicy. Skupiamy się głownie na 3 branżach: EdTech, MedTech iGaming. Naszą pracę docenił m.in. prestiżowy portal Clutch, jesteśmy też laureatem nagrody Gazele Biznesu.
about
Od 2015 roku dostarczamy skuteczne oprogramowanie i prowadzimy profesjonalne warsztaty produktowe dla klientów na całym świecie.
Jako zespół ekspertów, pomagamy startupom i przedsiębiorstwom w tworzeniu dedykowanego oprogramowania – aplikacji webowych i mobilnych, rozwiązań DevOps i usług serwisowych. Specjalizujemy się również w prowadzeniu autorskich warsztatów produktowych.
about-1

Tworzenie aplikacji webowych i mobilnych

about-2

AWS i rozwiązania chmurowe

about-3

Budowa MVP

about-4

Warsztaty Produktowe i Design aplikacji

about-5

Outsourcing IT i zespoły Agile

about-6

Platformy zgodne z regulacjami

50 +
Ekspertów na pokładzie
45 +
Zrealizowanych projektów
8 +
Lat doświadczenia
x 3
Nagrody Clutch: 2019, 2020, 2021
Technologie
NASI KLIENCI

Tworzymy produkty dla liderów rynku na całym świecie

map
DENMARK POLAND GREAT BRITAIN SWITZERLAND AUSTRIA PUERTO RICO MALTA GERMANY FLORIDA TEXAS INDIANAPOLIS SPAIN UTAH WASHINGTON CALIFORNIA
NASZ ZESPÓŁ

Poznaj naszych założycieli

ceo
quote-small
W Blurify od samego początku zależało nam na budowaniu zgranego zespołu i tworzeniu wyjątkowego miejsca pracy, w którym każdy będzie czuł się komfortowo.
Nieustannie dbamy zarówno o relacje z naszymi partnerami, jak i pracownikami - budujemy wspólną przestrzeń, gdzie każdy może się rozwijać, wykazywać inicjatywę oraz dzielić się swoimi pomysłami. Inwestujemy w nasz zespół i dbamy o dobrą atmosferę, dzięki czemu z przyjemnością możemy tworzyć dedykowane rozwiązania dla naszych klientów i pomagać im osiągać sukcesy.
Nasze osiągnięcia

Software house, który pracuje na twój sukces

image (33)

W 2022 roku zostaliśmy wyróżnieni prestiżową nagrodą Gazele Biznesu. Wyróżnienie oznacza, że jesteśmy wśród najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw, które są godne zaufania i transparentne.

Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce, organizowany nieprzerwalnie od 2000 roku.

a2
clutch-reviews

Trzy lata z rzędu (2019, 2020, 2021) otrzymaliśmy wyróżnienie renomowanego portalu Clutch zrzeszającego tysiące firm programistycznych z całego świata.

Jesteśmy w gronie Najlepszych Web Developerów w Polsce, co świadczy o wysokiej jakości naszej pracy. Potwierdza to również średnia ocen od klientów wynosząca 5/5!

a3

Nasz zespół posiada oficjalne certyfikaty techniczne AWS, co potwierdza nasze umiejętności w zakresie wdrażania skalowalnych rozwiązań chmurowych.

Otrzymane certyfikaty są dowodem na ugruntowaną wiedzę w zakresie AWS i gotowość do wykorzystania nabytych umiejętności w kolejnych projektach.

Opinie

Sprawdź, co mówią o nas klienci

quote
Our team

Poznaj naszych ekspertów

Potrzebujesz darmowej konsultacji lub wyceny projektu?
Nawiąż współpracę z wielokrotnie nagradzanym software house'em.