AWS (Amazon Web Services) – wdrożenie, migracja, usługi
business-agility-mobile

AWS (Amazon Web Services) – wdrożenie, migracja oraz usługi chmurowe

Specjalizujemy się w usługach AWS i budujemy kompleksowe rozwiązania.
s21
Usługi DevOps
Oferujemy usługi AWS związane z zarządzaniem infrastrukturą, rozwojem i konfiguracją z Twoimi obecnymi systemami. Dzięki wykorzystaniu CI/CD zapewniamy niezawodność, bezpieczeństwo i wydajność Twojej aplikacji.
s22
Architektura rozwiązań
Posiadamy szeroką wiedzę w zakresie architektury potwierdzoną certyfikatami od AWS. Dzięki temu nasze rozwiązania są skalowalne, wydajne, łatwe w zarządzaniu i bezpieczne.
s23
Konsulting
Doradzamy i pomagamy w optymalizacji kosztów i minimalizacji ryzyka. Ocenimy gotowość Twoich aplikacji do migracji do chmury AWS. Pomożemy też zdefiniować architekturę, która będzie dopasowana do Twoich celów.
s2
AWS
Wysoka jakość naszych usług w połączeniu z chmurą AWS przekłada się na przyspieszenie transformacji cyfrowej Twojej organizacji.

Oferujemy usługi rozwoju oprogramowania oparte na chmurze AWS, które pomagają firmom zabezpieczyć swoją infrastrukturę i ułatwić migrację, korzystając z modeli SaaS, PaaS i IaaS. Nasz zespół ma doświadczenie w dziedzinach, takich jak przechowywanie danych, CDN (Content Delivery Network) czy autoscaling.

s2
Nasze usługi

Tworzymy rozwiązania w chmurze AWS dopasowane do Twojego biznesu

Tworzymy rozwiązania chmurowe z wykorzystaniem mikroserwisów, metodyki DevOps oraz metodyki Agile. Stosujemy się także do zasad CI/CD, które polegają na możliwie częstym wprowadzaniu zmian w kodzie do repozytorium, a także regularnym wykonywaniu testów. Nasi programiści korzystają z narzędzi i usług, które ułatwiają tworzenie, wdrażanie i zarządzanie aplikacjami w chmurze AWS.

  • SaaS (software-as-a-service)
  • PaaS (platform-as-a-service)
  • IaaS (infrastructure-as-a-service)

Przenosimy istniejące rozwiązania do mikroserwisów i chmury AWS. Zastępujemy istniejące systemy rozwiązaniami dostosowanymi do pracy w chmurze. W tym celu przygotujemy środowiska w oparciu o architekturę mikroserwisową przy pomocy kontenerów Docker i usług AWS.

  • Tworzenie strategii bezpieczeństwa
  • Migracja dużych baz danych
  • Przenoszenie i przebudowa aplikacji

Oferujemy pełne wsparcie na każdym etapie funkcjonowania twojej aplikacji. Nasz zespół dba o to, aby aplikacja działała sprawnie i bezawaryjnie, dlatego zapewniamy monitoring twojej infrastruktury. Oferujemy ciągłe aktualizacje, optymalizowanie wydajności i bezpieczeństwa, a także szybką i profesjonalną diagnozę oraz naprawę ewentualnych błędów. Wsparcie jest opcjonalne i jest elementem umowy, którą podpisujemy z klientami.

  • Utrzymywanie infrastruktury na bieżąco z automatycznymi aktualizacjami
  • Poprawa wydajności i bezpieczeństwa
  • Skuteczna diagnoza i naprawa problemów
Nasze projekty

Potwierdzenie jakości naszych usług

case-1
Rozwiązanie MedTech dla kobiet z endometriozą
Nasz klient chciał sprawdzić, czy jego produkt odpowiada potrzebom rynku i stworzyć prototyp zaawansowanej aplikacji, która pokazywałaby jego koncepcję przed finalnym etapem rozwoju…
MedTech
NASZE BRANŻE

Ekspercka wiedza w wielu branżach

industry-icon-1

MedTech

Tworzymy dedykowane oprogramowanie medyczne indywidualnie dopasowane do potrzeb różnych placówek i instytucji z sektora MedTech.
industry-icon-2

iGaming

Dostarczamy cyfrowe produkty dla kasyn online i firm zajmujących się zakładami sportowymi. Tworzymy nowoczesne aplikacje z unikalnym designem i niestandardowymi funkcjami.
industry-image-1
industry-icon-3

EdTech

Rozwijamy dedykowane oprogramowanie dla edukacji. Pomagamy instytucjom z sektora EdTech poprzez wdrażanie innowacyjnych pomysłów
industry-icon-2

iGaming

Dostarczamy cyfrowe produkty dla kasyn online i firm zajmujących się zakładami sportowymi. Tworzymy nowoczesne aplikacje z unikalnym designem i niestandardowymi funkcjami.
Opinie

Sprawdź, co mówią o nas klienci

Potrzebujesz darmowej konsultacji?
Napisz do nas, a my za darmo oszacujemy Twój projekt.