Design Aplikacji
Application Design

Design aplikacji

Modelujemy wymagania i tworzymy design dla Twoich produktów.
s11
UX przyjazny dla użytkownika
W trakcie projektowania interfejsów kierujemy się przede wszystkim potrzebami użytkowników, badając ich potrzeby, możliwości oraz ograniczenia. Wszystko po to, żeby zwiększać ich zadowolenie oraz zaangażowanie.
s12
Atrakcyjny i funkcjonalny design
Twoje rozwiązanie powinno być funkcjonalne i wizualnie atrakcyjne. Dlatego nasze projekty wyróżniają się doskonałymi proporcjami, odpowiednio dobraną typografią, ikonografią i kolorami, które pozytywnie wpływają na doświadczenie użytkownika.
s13
Komunikatywny zespół designerów
Nasz zespół designerów nie tylko posiada doskonały warsztat techniczny, ale dzięki rozwiniętym miękkim kompetencjom potrafi się też skutecznie komunikować. Dzięki temu szybko reagujemy na Twój feedback i zawsze jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie.
s1
Design aplikacji
Design aplikacji — doskonalony przez lata proces projektowania pozwala nam odpowiadać na potrzeby Twoich użytkowników

Połączenie wiedzy, doświadczenia z umiejętnością dogłębnej analizy twoich potrzeb to nasz sposób na identyfikowanie problemów użytkowników, oraz znajdowanie rozwiązań za pomocą nieszablonowego designu.

Podczas wieloetapowego procesu projektowania produktu skupiamy się na przede wszystkim na udoskonaleniu sposobu, w jaki użytkownik wchodzi z nim w interakcję.

s1
Nasze produkty

Tworzymy niestandardowe rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb

Projektujemy aplikacje, które są przyjazne i łatwe w użyciu dla użytkowników. W ramach usługi UX badamy potrzeby, cele i zachowania Twoich potencjalnych klientów. Tworzymy User Journey Diagram i interaktywne prototypy. Testujemy i walidujemy cały projekt, a także dostarczamy szczegółowe zalecenia dla programistów.

  • Najnowsze metody badań i testów użytkowników
  • Zaawansowane techniki prototypowania i walidacji rozwiązań
  • Najlepsze praktyki i standardy branżowe
  • Indywidualne podejście do każdego projektu

Tworzymy aplikacje, które są atrakcyjne i spójne wizualnie. Projektujemy układy, style i elementy graficzne, dbając o estetykę i responsywność aplikacji, a animacje, ikony i ilustracje naszego autorstwa są zgodnie z najnowszymi trendami.

  • Nowoczesne style graficzne
  • Bogata paleta elementów wizualnych
  • Zintegrowane systemy i biblioteki UI

Oferujemy kompleksową usługę, która obejmuje wszystkie etapy projektowania aplikacji, od badań i analizy potrzeb użytkowników, przez tworzenie prototypów i testowanie, po opracowanie finalnego UI i dokumentacji zawierającej elementy takie jak typografia czy kolorystyka. W ramach usługi otrzymasz gotowe do wdrożenia rozwiązanie ze wszystkimi widokami aplikacji — zapewniamy pełną opiekę nad projektem od początku do końca. 

  • Sprawdzone zarządzanie projektem z wykorzystaniem Jira
  • Skuteczna współpraca z programistami i klientami przy pomocy Figmy
Nasze projekty

Potwierdzenie jakości naszych usług

case-1
Rozwiązanie MedTech dla kobiet z endometriozą
Nasz klient chciał sprawdzić, czy jego produkt odpowiada potrzebom rynku i stworzyć prototyp zaawansowanej aplikacji, która pokazywałaby jego koncepcję przed finalnym etapem rozwoju…
MedTech
NASZE BRANŻE

Ekspercka wiedza w wielu branżach

industry-icon-1

MedTech

Tworzymy dedykowane oprogramowanie medyczne indywidualnie dopasowane do potrzeb różnych placówek i instytucji z sektora MedTech.
industry-icon-2

iGaming

Dostarczamy cyfrowe produkty dla kasyn online i firm zajmujących się zakładami sportowymi. Tworzymy nowoczesne aplikacje z unikalnym designem i niestandardowymi funkcjami.
industry-image-1
industry-icon-3

EdTech

Rozwijamy dedykowane oprogramowanie dla edukacji. Pomagamy instytucjom z sektora EdTech poprzez wdrażanie innowacyjnych pomysłów
industry-icon-2

iGaming

Dostarczamy cyfrowe produkty dla kasyn online i firm zajmujących się zakładami sportowymi. Tworzymy nowoczesne aplikacje z unikalnym designem i niestandardowymi funkcjami.
Opinie

Sprawdź, co mówią o nas klienci

quote
Potrzebujesz darmowej konsultacji?
Napisz do nas, a my za darmo oszacujemy Twój projekt.