Oprogramowanie dedykowane – dla firm
Complex compliant platforms

Dedykowane oprogramowanie dla firm

Naszą specjalizacją jest tworzenie dedykowanego oprogramowania dla firm. Budujemy kompleksowe rozwiązania od A do Z dostosowane do potrzeb naszych klientów.
s31
Aplikacje webowe i mobilne
Tworzymy aplikacje mobilne i webowe dla firm. Nasze rozwiązania są dopasowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów. Wykorzystujemy nowoczesne technologie i narzędzia, aby zapewnić funkcjonalność, bezpieczeństwo i wydajność naszych aplikacji.
s32
Integracja z zewnętrznymi aplikacjami
Możemy poszerzyć funkcjonalność Twojego rozwiązania poprzez integrację usług, takich jak MailChimp, Chargebee, Paypal, Facebook czy Twilio przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.
s33
Specjalizacja w wielu branżach
Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania dla różnych branż, w tym sektorów EdTech, HealthTech i iGaming. Tworzymy dedykowane rozwiązania od podstaw, a także rozwijamy istniejące już systemy.
s3
Oprogramowanie dla firm
Tworzymy oprogramowanie dla firm z uwzględnieniem ochrony danych i regulacji prawnych.

Nasza firma od ponad 8 lat tworzy oprogramowanie dla firm, zapewniając najwyższy poziom ochrony danych, zgodnie z różnymi regulacjami prawnymi. Jesteśmy ekspertami m.in. w branżach EdTech, HealthTech i iGaming. Projektujemy rozwiązania od zera, ale także modyfikujemy już istniejące systemy. Integrujemy zewnętrzne usługi z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa, a także implementujemy rozwiązania IoT — np. przetwarzające wrażliwe dane pacjentów.

s3
Nasze produkty

Oprogramowanie dedykowane dla firm, którym zależy na bezpieczeństwie, wydajności oraz niezawodności

Specjalizujemy się w tworzeniu skalowalnych aplikacji webowych, zajmując się kompleksowo procesem rozwoju produktu, od dogłębnej analizy po design, development i późniejsze utrzymanie. Nasz zespół tworzy produkty z wykorzystaniem najnowszych i sprawdzonych technologii, w tym React, Vue.js, JavaScript, PHP, Node.js oraz Symfony. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprawnie dostarczać aplikacje, które są skalowalne, bezpieczne oraz wydajne.

 • Tworzymy oprogramowanie dedykowane (B2B i B2C) przy użyciu nowoczesnych technologii
 • Specjalizujemy się w React, Vue.js, JavaScript, PHP, Node.js oraz Symfony
 • Zapewniamy kompleksowe wsparcie: od projektu do wdrożenia i utrzymania

Nasze usługi obejmują tworzenie oprogramowania dla firm w wersji mobilnej przy pomocy React Native, projektowanie interfejsu użytkownika (UX/UI Design) oraz rozwijanie aplikacji na platformy iOS i Android. Zapewniamy, że twoja aplikacja będzie funkcjonalna i atrakcyjna wizualnie.

 • Tworzymy oprogramowanie dedykowane na iOS i Android w oparciu o React Native
 • Projektujemy atrakcyjny interfejs użytkownika (UX/UI)
 • Testujemy i optymalizujemy aplikacje na różnych urządzeniach

Jako wiodący producent oprogramowania dla firm, oferujemy również usługi z zakresu zarządzania rozwiązaniami chmurowymi, migracji do chmury, budowania systemów IT opartych na AWS, a nasze kompetencje potwierdzają liczne certyfikaty AWS. Zajmujemy się także pełnym wsparciem i monitoringiem aplikacji.

 • Zarządzamy chmurą i automatyzujemy procesy
 • Budujemy oprogramowanie dedykowane dla firm w oparciu o rozwiązania chmurowe AWS
 • Zapewniamy ciągłe utrzymanie i monitoring aplikacji

Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie tworzenia designu: od analizy Twoich wstępnych pomysłów po tworzenie użytecznych produktów przy użyciu zwinnych metodyk. Podczas całego procesu używamy odpowiednich narzędzi i skupiamy na użytkowniku końcowym.

 • Organizujemy warsztaty produktowe, po których możesz otrzymać wstępne widoki i prototyp aplikacji
  Projektujemy intuicyjne i funkcjonalne interfejsy
 • Tworzymy produkty bazując na opinii użytkowników

Jeśli masz pomysł na nowe oprogramowanie dedykowane, możemy pomóc Ci w jego weryfikacji. Nasza oferta zawiera walidacje pomysłu, prototypowanie oraz budowę prostych aplikacji MVP (Minimum Viable Product), które pozwalają szybko przetestować koncepcję.

 • Pomagamy w weryfikacji pomysłu poprzez prototypowanie
 • Tworzymy proste aplikacje MVP do testowania na rynku
 • Umożliwiamy szybkie zrozumienie potencjału produktu

Dla klientów poszukujących wsparcia w obszarze rozwoju oprogramowania, oferujemy outsourcing IT oraz outstaffing IT. Możemy również dostarczyć dedykowane zespoły Agile, które będą pracować nad Twoimi projektami zgodnie z najlepszymi praktykami rozwoju oprogramowania.

 • Oferujemy outsourcing IT doświadczonych programistów
 • Zapewniamy outstaffing IT do elastycznego dostosowania zespołu
 • Nasze dedykowane zespoły pracują zgodnie z metodyką Agile

Nasze warsztaty produktowe to doskonała okazja do dokładnego przeanalizowania Twojej aplikacji i przyspieszenia późniejszego etapu developmentu. Oferujemy warsztaty w oparciu o sprawdzone techniki takie jak: Product Discovery, Event Storming oraz Design Sprint, które pomagają w lepszym zrozumieniu kierunku rozwoju produktu i wypracowaniu skutecznych strategii.

 • Prowadzimy warsztaty w oparciu o sprawdzone i skuteczne techniki warsztatowe
 • Otrzymasz zestaw kluczowych materiałów potrzebnych w procesie developmentu
 • Możemy przygotować przykładowo klikalny prototyp aplikacji, User Journey Diagram, estymację kosztów oraz rejestr ryzyk
Nasze projekty

Potwierdzenie jakości naszych usług

case-1
Rozwiązanie MedTech dla kobiet z endometriozą
Nasz klient chciał sprawdzić, czy jego produkt odpowiada potrzebom rynku i stworzyć prototyp zaawansowanej aplikacji, która pokazywałaby jego koncepcję przed finalnym etapem rozwoju…
MedTech
NASZE BRANŻE

Ekspercka wiedza w wielu branżach

industry-icon-1

MedTech

Tworzymy dedykowane oprogramowanie medyczne indywidualnie dopasowane do potrzeb różnych placówek i instytucji z sektora MedTech.
industry-icon-2

iGaming

Dostarczamy cyfrowe produkty dla kasyn online i firm zajmujących się zakładami sportowymi. Tworzymy nowoczesne aplikacje z unikalnym designem i niestandardowymi funkcjami.
industry-image-1
industry-icon-3

EdTech

Rozwijamy dedykowane oprogramowanie dla edukacji. Pomagamy instytucjom z sektora EdTech poprzez wdrażanie innowacyjnych pomysłów
industry-icon-2

iGaming

Dostarczamy cyfrowe produkty dla kasyn online i firm zajmujących się zakładami sportowymi. Tworzymy nowoczesne aplikacje z unikalnym designem i niestandardowymi funkcjami.
Opinie

Sprawdź, co mówią o nas klienci

quote
Potrzebujesz darmowej konsultacji?
Napisz do nas, a my za darmo oszacujemy Twój projekt.