Warsztaty produktowe
Product workshops

Warsztaty produktowe – kompleksowa analiza Twojego produktu

Weź udział w dedykowanych warsztatach produktowych i poznaj krok po kroku działanie Twojej aplikacji. Z pomocą naszych specjalistów kompleksowo przeanalizujesz pomysł na aplikację, zaoszczędzisz setki godzin developmentu i przyspieszysz start projektu.
s81
Przeszkolony zespół
Nieustannie podnosimy nasze kompetencje w prowadzeniu sesji, biorąc udział w dedykowanych szkoleniach. Będziesz współpracować z doświadczonym zespołem, który przeprowadzi Cię przez cały proces i dokładnie przeanalizuje Twój produkt.
s82
Wieloletnie doświadczenie
Od początku istnienia naszej organizacji przykładaliśmy dużą wagę do wnikliwej analizy potrzeb naszych klientów. Zdobyliśmy szerokie doświadczenie, przeprowadzając już ponad 30 sesji dla klientów zarówno z Polski jak i zagranicy.
s83
Praktyczne korzyści
Uczestnicy warsztatu otrzymają szereg korzyści oraz niezbędne materiały zawierające kluczowe wnioski z sesji. Z pomocą naszych specjalistów m.in. poznasz działanie produktu, przeanalizujesz swój pomysł, przyspieszysz projekt i otrzymasz estymację kosztów.
50 +
Ekspertów na pokładzie
45 +
Zrealizowanych projektów
8 +
Lat doświadczenia
3 x
Nagrody Clutch
s81
Warsztaty produktowe
Warsztaty produktowe w Blurify pozwolą zweryfikować Twój pomysł na aplikację

Nasze autorskie warsztaty produktowe to niezwykle skuteczna technika warsztatowa, która pozwoli Ci na pełne zrozumienie procesów zachodzących w Twoim systemie.

Przykładamy dużą wagę do rozwijania umiejętności w zakresie prowadzenia warsztatów – bierzemy udział w szkoleniach z najlepszymi praktykami technik Event Storming, Design Sprint, prototypowania, Product Discovery oraz Value Proposition Canvas, które obecnie są częścią naszego warsztatu.

Przebieg spotkań zawsze jest dostosowany do Twoich potrzeb biznesowych i w zależności od nich warsztat może potrwać od 1 do 5 dni. W każdej sesji uczestniczyć będzie doświadczony facylitator (prowadzący), osoba techniczna i ekspert biznesowy.

s81
s82
Warsztaty produktowe w wersji online pozwolą zaoszczędzić Ci czas i pieniądze

Posiadamy szerokie doświadczenie w realizacji zdalnych warsztatów. Wykorzystujemy sprawdzone narzędzia, które pozwalają nam współpracować z klientami z dowolnego miejsca na świecie. Jednym z nich jest wirtualna tablica Miro.

Warsztat online to świetny pomysł, jeśli chcesz zaoszczędzić czas. Gwarantujemy odpowiednie przygotowanie i pełne zaangażowanie w każdy realizowany projekt.

Korzyści

Co zyskasz wybierając nasze autorskie warsztaty produktowe?

s1
Poznasz działanie Twojego produktu
Podczas warsztatów odkryjesz, co dokładnie dzieje się z Twoją aplikacją w momencie, gdy zostają uruchomione kluczowe procesy. Dzięki temu z łatwością przeanalizujesz działanie systemu i zgromadzisz cenne wnioski.
s1
Zweryfikujesz swój pomysł
Spojrzenie na produkt z szerszej perspektywy sprawi, że łatwiej wychwycisz elementy, które nie zostały uwzględnione na wcześniejszych etapach projektu i właściwie zaplanujesz kolejne kroki. Wytypujesz też kluczowe funkcjonalności, dzięki którym Twój produkt będzie generował zyski.
s1
Przyspieszysz start projektu
Zebranie najważniejszych informacji dotyczących Twojego produktu pozwoli Ci przygotować dokładną specyfikację IT, dzięki czemu zespół developerski w pełni zrozumie Twoje potrzeby i szybciej przystąpi do działania.
s1
Oszczędzisz dziesiątki godzin pracy
Przedstawienie jasnych i przemyślanych wymagań pozwala na przygotowanie skutecznego planu wdrożenia projektu przez software house oraz ogranicza występowanie zmian w trakcie trwania projektu.
s1
Otrzymasz dokładniejszą estymację kosztów projektu
Na podstawie danych zgromadzonych w trakcie warsztatów zdecydowanie łatwiej będzie ocenić złożoność projektu i przedstawić dokładną estymację kosztów IT, a także wskazać czas potrzebny na realizację projektu.
s1
Dostaniesz kluczowe materiały
Po zakończonym warsztacie otrzymasz od nas pełen pakiet materiałów, do których zawsze będziesz mieć dostęp. Wśród nich znajdziesz m.in. efekt prac na tablicy Miro wraz z odzwierciedleniem procesu, rejestr ryzyk, estymację projektu i dedykowaną propozycję technologiczną.
s83
Warsztaty produktowe
Warsztaty IT będą pomocne w szczególności, gdy:
  • Posiadasz niedokładną lub niekompletną specyfikację techniczną
  • Masz pomysł na produkt, ale nie wiesz jak go przełożyć na wymagania IT
  • Chcesz przyspieszyć realizację projektu
  • Chcesz poznać krok po kroku działanie aplikacji
  • Zależy Ci na dokładnej estymacji kosztów i czasu projektu
  • Twój system posiada złożone procesy, które wymagają uporządkowania
s83
Zaufali nam
logo_wsip_napis
raczkowski-2
Wago
tmbr

Przeanalizujemy Twój pomysł za pomocą najlepszych technik

offer

Value Proposition Canvas

offer

Event Storming

offer

Design Sprint

MATERIAŁY

Jakie materiały otrzymasz?

workshops-1

Wizualizacja wszystkich procesów w aplikacji

Po warsztatach otrzymasz komplet materiałów z fazy Event Storming w postaci wirtualnej tablicy. To pozwoli Ci łatwiej zwizualizować sobie działanie aplikacji i procesy w niej zachodzące.

workshops-2

Prototyp aplikacji

Na własne oczy zobaczysz jak będzie działać Twoja aplikacja – otrzymasz klikalny prototyp, który kompleksowo zobrazuje produkt. Prototyp zostanie przygotowany przez doświadczonego designera na bazie kluczowych wniosków z warsztatu.

workshops-3

Interakcja użytkownika z aplikacją

Warsztaty pomogą nam zobrazować interakcje użytkownika z produktem. Dzięki User Journey Diagram dokładnie zobaczysz, jak będzie wyglądał ruch w Twojej aplikacji.

workshops-4

Koszty projektu i technologie

Podczas warsztatów dokładnie ocenimy zakres projektu, dzięki czemu otrzymasz szczegółową estymację i łatwiej podejmiesz dalsze decyzje. Dobierzemy również technologie dopasowane do potrzeb Twojego rozwiązania.

workshops-5

Rejestr Ryzyk

Przedstawimy wszystkie ryzyka zidentyfikowane na moment przeprowadzania analizy. W arkuszu każdy wpis (pojedyncze ryzyko) zawiera tytuł, krótki opis, propozycję obsługi ryzyka oraz ocenę istotności danego ryzyka.

workshops-6

Dodatkowe materiały

Możemy również dla Ciebie przygotować dedykowane materiały w zależności od potrzeb, takie jak: Lean startup Canvas, zmapowane cele i priorytety, czy analizę person.

Opinie

Sprawdź, co mówią o nas klienci

quote
Potrzebujesz darmowej konsultacji?
Napisz do nas, a my za darmo oszacujemy Twój projekt.