MVP Development (Minimum Viable Product)
MVP Development

Budowa MVP

Zbudujemy wstępną wersję twojego produktu w 4-6 tygodni.

s61
Dogłębna analiza
Zanim przystąpimy do tworzenia finalnego produktu, koncentrujemy się na dogłębnej analizie twoich potrzeb. Możesz również wziąć udział w warsztatach produktowych, w trakcie których zweryfikujemy twój pomysł, sprawdzając jego potencjał rozwoju.
s62
Budowa MVP w krótkim czasie
Nasi eksperci mogą zbudować MVP (ang. Minimum Viable Product) w zaledwie 4-6 tygodni. Tak krótki czas realizacji wcale nie oznacza kompromisów na jakości, a jest wynikiem naszego autorskiego procesu.
s63
Elastyczne podejście
Doświadczenie pozwala nam skutecznie doradzać klientom na każdym etapie rozwoju produktu. Bardzo istotne jest indywidualne podejście, które umożliwia elastyczne dostosowanie zakresu prac do twoich potrzeb.
s6
MVP Development
Wybierz MVP Development i zweryfikuj swój pomysł na biznes

Zamiast inwestować „w ciemno” w pełen rozwój twojego rozwiązania, na samym początku skupiamy się na podstawowych funkcjach, budując aplikację, która przyciągnie pierwszych użytkowników.

W ten sposób nie tylko zaoszczędzisz czas i pieniądze, ale także zyskasz cenny feedback od potencjalnych użytkowników, który pozwoli ci zaplanować kolejne etapy rozwoju.

Niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć nowe rozwiązanie od podstaw, czy ulepszyć już istniejące, budowa MVP pozwoli ci dogłębnie zweryfikować twój pomysł. Posiadamy doświadczenie, które umożliwia kompleksową obsługę twojego produktu – od weryfikacji założeń, mapowanie, planowanie po budowę całościowego rozwiązania od zera.

s6
Nasze usługi

Rozpocznij realizację projektu od MVP

W trakcie warsztatów produktowych sprecyzujemy wizję twojego produktu oraz zidentyfikujemy najważniejsze funkcjonalności. Pomożemy również określić cele biznesowe oraz grupę docelową. Na podstawie tych informacji przygotujemy pakiet materiałów niezbędnych do efektywnego startu projektu, wliczając w to m.in. klikalny prototyp, estymację kosztów czy rejestr ryzyka.

  • Przeanalizuj swój pomysł na produkt
  • Wybierz najważniejsze funkcjonalności
  • Przygotuj się do procesu tworzenia aplikacji

Prototyp to demonstracyjna wersja aplikacji, która pokazuje, jak będzie wyglądać i działać twoje oprogramowanie. Dzięki niemu możesz szybko i łatwo sprawdzić, czy twój pomysł jest atrakcyjny i użyteczny dla potencjalnych użytkowników. Tworzymy prototypy z uwzględnieniem twoich indywidualnych potrzeb i preferencji.

  • Przetestuj swoją wizję
  • Uniknij konceptualnych błędów
  • Przyspiesz start projektu

MVP pozwala na sprawdzenie twoich wstępnych założeń i zebranie pierwszego feedbacku od klientów. Jest to w pełni działające rozwiązanie, z całą logiką, backendem i frontendem, ale posiadające minimalny zestaw funkcji. W odróżnieniu od tradycyjnego modelu, który zakłada wdrożenie produktu bez wcześniejszego sprawdzenia rynku, Minimum Viable Product pomoże ci odpowiednio przygotować się do wprowadzenia produktu cyfrowego na rynek.

  • Przetestuj swój produkt w realnym świecie
  • Uzyskaj cenne informacje zwrotne od użytkowników
Nasze projekty

Potwierdzenie jakości naszych usług

case-1
Rozwiązanie MedTech dla kobiet z endometriozą
Nasz klient chciał sprawdzić, czy jego produkt odpowiada potrzebom rynku i stworzyć prototyp zaawansowanej aplikacji, która pokazywałaby jego koncepcję przed finalnym etapem rozwoju…
MedTech
Opinie

Sprawdź, co mówią o nas klienci

quote
Potrzebujesz darmowej konsultacji lub wyceny projektu?
Nawiąż współpracę z wielokrotnie nagradzanym software house'em.