Dedykowane aplikacje internetowe (webowe)
development-services-mobile

Dedykowane aplikacje webowe

Tworzymy dedykowane aplikacje webowe szyte na miarę. Nasza oferta obejmuje m.in. projektowanie, front-end, back-end, usługi chmurowe oraz utrzymanie.
s71
Skalowalne rozwiązania
Zbudujemy dla Ciebie dedykowane aplikacje webowe, które umożliwią Ci swobodne skalowanie wraz z rozwojem Twojego biznesu. W efekcie Twoje rozwiązania będą zawsze dostosowane do bieżącej sytuacji na rynku.
s72
Dedykowane aplikacje internetowe
Budujemy dedykowane aplikacje internetowe z wykorzystaniem technologii JavaScript, PHP i znanych frameworków: Symfony, Laravel, React, Vue.js, czy Node.js. Zrealizowaliśmy ponad 45 projektów tworząc rozwiązania odpowiadające na potrzeby biznesowe naszych klientów.
s73
Aplikacje zgodne z regulacjami
Przestrzegamy wszystkich obowiązujących wytycznych prawnych, takich jak HIPAA, PCI DSS czy RODO, zapewniając zgodność naszych produktów z obowiązującymi przepisami. Nasze podejście obejmuje cały proces rozwoju oprogramowania.
s7
Dedykowane aplikacje webowe
Dedykowane aplikacje webowe wymagają skutecznego procesu rozwoju

Oferujemy szeroki zakres usług związanych z tworzeniem i rozwijaniem aplikacji internetowych. Nasz proces pracy składa się z kilku etapów:.

Projektowanie — Na podstawie Twoich celów i wymagań tworzymy projekt zgodny z najnowszymi trendami.

Front-end — Przekształcamy projekt w działający i przyjazny interfejs, wykorzystując technologie takie jak React i React Native. Dzięki temu Twoja aplikacja będzie działać płynnie na różnych urządzeniach.

Back-end — Tworzymy API dla frontentu, wykorzystując technologie po stronie serwera, takie jak JavaScript i PHP, do prototypowania i rozwoju logiki biznesowej Twojej aplikacji. Dzięki temu będzie szybka, bezpieczna i skalowalna.

DevOps — Zapewniamy stabilną i skalowalną infrastrukturę w chmurze, korzystając z usług takich jak SaaS, PaaS i IaaS. Dzięki temu Twoja aplikacja będzie działać sprawnie i niezawodnie.

s7
Zaufali nam

Stawiamy na wieloletnie relacje z klientami z całego świata

Nasz proces

Dedykowane aplikacje webowe są dostosowane do Twoich aktualnych i przyszłych potrzeb

Aby dobrze przygotować się do procesu developmentu, warto wziąć udział w dedykowanych warsztatach produktowych. Podczas tych sesji pomożemy Ci przeanalizować Twój pomysł na aplikację, wybierzemy technologię i przekażemy materiały, które pozwolą jak najszybciej przejść do tworzenia aplikacji. Otrzymasz przykładowo estymację kosztów, propozycję technologiczną, User Flow Diagram, rejestr ryzyk, czy prototyp.

 • Kompleksowa analiza działania Twojej aplikacji
 • Sprawdzone techniki warsztatowe – Event Storming, Design Sprint
 • Przyspieszony proces tworzenia aplikacji
 • Pakiet przydatnych materiałów

Stawiamy na partnerstwo przy tworzeniu oprogramowania i pracujemy zgodnie z metodyką Agile. Biorąc kompleksową odpowiedzialność za jakość produktu, dysponujemy wyspecjalizowanymi narzędziami do zautomatyzowanego testowania wraz z biblioteką branżowych skryptów testowych. 

 • Zespół składa się z dedykowanych programistów
 • Profesjonalne i bezpieczne technologie
 • Sprawdzone metodyki Agile
 • Usługi automatycznego testowania
 • Stała kontrola nad jakością kodu

Dedykowane aplikacje internetowe wymagają wysokiego poziomu wsparcia, co jest szczególnie istotne w kontekście budowania długofalowych relacji z Twoimi użytkownikami oraz podnoszenia ich poziomu satysfakcji. Mamy duże doświadczenie w tym zakresie systemy, którymi się opiekujemy, monitorujemy za pomocą profesjonalnych narzędzi takich jak Datadog czy Grafana. Dzięki temu na błyskawiczną reakcję z naszej strony w przypadku w błędów czy awarii. 

 • Korzystamy z narzędzi takich jak Datadog i Grafana
 • Zapewniamy ciągłe i profesjonalne monitorowanie aplikacji 24/7
 • Gwarantujemy szybkie czasy SLA
 • Zapewniamy 3-miesięczną gwarancję podwrożeniową
Nasze projekty

Potwierdzenie jakości naszych usług

case-1
Rozwiązanie MedTech dla kobiet z endometriozą
Nasz klient chciał sprawdzić, czy jego produkt odpowiada potrzebom rynku i stworzyć prototyp zaawansowanej aplikacji, która pokazywałaby jego koncepcję przed finalnym etapem rozwoju…
MedTech
NASZE BRANŻE

Ekspercka wiedza w wielu branżach

industry-icon-1

MedTech

Tworzymy dedykowane oprogramowanie medyczne indywidualnie dopasowane do potrzeb różnych placówek i instytucji z sektora MedTech.
industry-icon-2

iGaming

Dostarczamy cyfrowe produkty dla kasyn online i firm zajmujących się zakładami sportowymi. Tworzymy nowoczesne aplikacje z unikalnym designem i niestandardowymi funkcjami.
industry-image-1
industry-icon-3

EdTech

Rozwijamy dedykowane oprogramowanie dla edukacji. Pomagamy instytucjom z sektora EdTech poprzez wdrażanie innowacyjnych pomysłów
industry-icon-2

iGaming

Dostarczamy cyfrowe produkty dla kasyn online i firm zajmujących się zakładami sportowymi. Tworzymy nowoczesne aplikacje z unikalnym designem i niestandardowymi funkcjami.
Opinie

Sprawdź, co mówią o nas klienci

Potrzebujesz darmowej konsultacji?
Napisz do nas, a my za darmo oszacujemy Twój projekt.