Dedykowane aplikacje internetowe (webowe)
Web Development

Dedykowane aplikacje webowe

Tworzymy dedykowane aplikacje webowe szyte na miarę. Nasza oferta obejmuje m.in. projektowanie, front-end, back-end, usługi chmurowe oraz utrzymanie.
s71
Skalowalne rozwiązania
Zbudujemy dla ciebie dedykowane aplikacje webowe, które umożliwią ci swobodne skalowanie wraz z rozwojem twojego biznesu. W efekcie twoje rozwiązania będą zawsze dostosowane do bieżącej sytuacji na rynku.
s72
Dedykowane aplikacje internetowe
Budujemy dedykowane aplikacje internetowe z wykorzystaniem technologii JavaScript, PHP i znanych frameworków: Symfony, Laravel, React, Vue.js, czy Node.js. Zrealizowaliśmy ponad 45 projektów, dzięki czemu wiemy jak precyzyjnie estymować koszty.
s73
Aplikacje zgodne z regulacjami
Przestrzegamy wszystkich obowiązujących wytycznych prawnych, takich jak HIPAA, PCI DSS czy RODO, zapewniając zgodność naszych produktów z obowiązującymi przepisami. Nasze podejście obejmuje cały proces rozwoju oprogramowania.
s7
Dedykowane aplikacje webowe
Dedykowane aplikacje webowe wymagają skutecznego procesu rozwoju

Oferujemy szeroki zakres usług związanych z tworzeniem i rozwijaniem aplikacji internetowych. Nasz proces pracy składa się z kilku etapów:.

Projektowanie — Na podstawie twoich wymagań i celów tworzymy projekt zgodny z najnowszymi trendami.

Front-end — Przekształcamy projekt w działający i przyjazny interfejs, wykorzystując technologie takie jak React i React Native. Dzięki temu twoja aplikacja będzie działać płynnie na różnych urządzeniach.

Back-end — Tworzymy API dla frontentu, wykorzystując technologie po stronie serwera, takie jak JavaScript i PHP, do prototypowania i rozwoju logiki biznesowej twojej aplikacji. Dzięki temu będzie szybka, bezpieczna i skalowalna.

DevOps — Zapewniamy stabilną i skalowalną infrastrukturę w chmurze, korzystając z usług takich jak SaaS, PaaS i IaaS. Dzięki temu twoja aplikacja będzie niezawodnie działać.

s7
Zaufali nam

Stawiamy na wieloletnie relacje z klientami z całego świata

Nasze produkty

Rozwijane przez nas dedykowane aplikacje webowe są dostosowane do twoich aktualnych i przyszłych potrzeb

Proces developmentu warto poprzedzić dedykowanymi warsztatami produktowymi. Podczas tych sesji pomożemy ci przeanalizować twój pomysł na aplikację, wybierzemy technologię i przygotujemy cię do procesu tworzenia aplikacji. Otrzymasz także wszystkie przydatne materiały, w tym User Flow Diagram, estymację kosztów i prototyp.

  • Pakiet przydatnych materiałów
  • Sprawdzone techniki warsztatowe – Event Storming, Design Sprint
  • Przyspieszony proces tworzenia aplikacji
  • Profesjonalne narzędzia do współpracy zdalnej

Stawiamy na partnerstwo przy tworzeniu oprogramowania i pracujemy zgodnie z metodyką Agile. Biorąc kompleksową odpowiedzialność za jakość produktu, dysponujemy wyspecjalizowanymi narzędziami do zautomatyzowanego testowania wraz z biblioteką branżowych skryptów testowych. 

  • Profesjonalne i bezpieczne technologie
  • Sprawdzone metodyki Agile
  • Usługi automatycznego testowania

Dedykowane aplikacje internetowe wymagają wysokiego poziomu wsparcia, co jest szczególnie istotne w kontekście budowania długofalowych relacji z twoimi użytkownikami oraz podnoszenia ich poziomu satysfakcji. Mamy duże doświadczenie w tym zakresie systemy, którymi się opiekujemy, monitorujemy za pomocą profesjonalnych narzędzi takich jak Datadog czy Grafana. Dzięki temu w przypadku w błędów czy awarii możesz liczyć na szybką reakcję z naszej strony. 

  • Korzystamy z narzędzi takich jak Datadog i Grafana
  • Zapewniamy ciągłe i profesjonalne monitorowanie aplikacji 24/7
  • Gwarantujemy szybkie czasy SLA
Nasze projekty

Potwierdzenie jakości naszych usług

case-1
Rozwiązanie MedTech dla kobiet z endometriozą/mark>
Nasz klient chciał sprawdzić, czy jego produkt odpowiada potrzebom rynku i stworzyć prototyp zaawansowanej aplikacji, która pokazywałaby jego koncepcję przed finalnym etapem rozwoju…
MedTech
Opinie

Sprawdź, co mówią o nas klienci

quote
Potrzebujesz darmowej konsultacji lub wyceny projektu?
Nawiąż współpracę z wielokrotnie nagradzanym software house'em.