Aplikacje mobilne dla firm (dedykowane aplikacje mobilne)
mobile-app-mobile

Dedykowane aplikacje mobilne

Z nami zbudujesz profesjonalne, wydajne i bezpieczne rozwiązanie, które przyciągnie miliony użytkowników.
s51
Tworzenie aplikacji mobilnych
Budujemy aplikacje mobilne na Androida oraz iOS-a z wykorzystaniem React Native. Nasze międzyplatformowe podejście pozwala nam tworzyć jednoczenie wersje desktopowe oraz webowe.
s52
Dla dużych firm i startupów
Tworzymy rozwiązania dla startupów, firm o ugruntowanej pozycji i dużych przedsiębiorstw. Wszystkie nasze aplikacje mobilne dla firm są projektowane i rozwijane tak, aby spełniały najwyższe standardy wydajności i skalowalności.
s53
Eksperckie know-how
Nasz zespół składa się z ponad 50 ekspertów, którzy posiadają doświadczenie przy realizacji kompleksowych projektów. Dobieramy dedykowany zespół do projektu, który będzie w 100% zaangażowany w tworzenie aplikacji mobilnej już od pierwszego dnia.
s5
Aplikacje mobilne
Kompleksowe usługi, w ramach których oferujemy aplikacje mobilne: od projektowania i wdrożenia, po utrzymanie i dalszy rozwój.

Już od ponad 8 lat tworzymy dedykowane aplikacje mobilne. Oferujemy kompleksowe usługi: od designu i budowy produktu, po wdrożenie, a także późniejszą opiekę powdrożeniową i dalszy rozwój. Niezwykle istotną rolę w naszym procesie pełni kompleksowa analiza biznesowa już na samym początku współpracy. Dokładnie badamy specyfikę projektu, zakres prac, Twoje cele biznesowe i oczekiwania, w efekcie czego późniejsze tworzenie aplikacji mobilnych dla firm jest możliwie jak najbardziej efektywne.

Dokładna analiza przedwdrożeniowa przekłada się na niższe koszty oraz ograniczoną liczbę zmian w trakcie trwania projektu. Dzięki specyfikacji projektu nasz zespół odpowiedzialny za dedykowane aplikacje mobilne pracuje wydajniej i szybciej osiąga wyznaczone cele.

s5
Nasze usługi

Tworzymy dedykowane aplikacje mobilne dostosowane do Twoich potrzeb biznesowych

Jako firma tworząca aplikacje mobilne, wiemy, jak pomocne przy podjęciu decyzji o kierunku rozwoju Twojego rozwiązania są warsztaty produktowe. Dzięki nim przeanalizujesz swój pomysł na aplikację, sprecyzujesz wizję produktu, wybierzesz technologię i przygotujesz się do developmentu. Otrzymasz materiały, które umożliwią Ci szybki i efektywny start projektu, w tym propozycję technologiczną, User Flow Diagram, szacunkową wycenę, rejestr ryzyk i prototyp.

 • Kompleksowa analiza działania Twojej aplikacji
 • Sprawdzone techniki warsztatowe – Event Storming, Design Sprint
 • Przyspieszony proces tworzenia aplikacji
 • Pakiet przydatnych materiałów

Po przeanalizowaniu wszystkich potrzeb i wymagań rozpoczynamy proces rozwoju w oparciu o metodykę Agile i technologię React Native. Aplikacje mobilne dla firm tworzone w React Native wyglądają identycznie jak aplikacje natywne (praktycznie nie sposób ich odróżnić) i są odpowiednio dopasowane do każdej z platform, także pod kątem designu UX/UI (iOS, Android). Co więcej, aplikacje cross-platformowe zapewniają bezpieczeństwo i niezawodność.

 • Sprawdzona technologia Reach Native
 • Tworzenie aplikacji dla firm w oparciu o metodykę Agile
 • Realizacja projektu od A do Z
 • Profesjonalny dobór rozwiązań
 • Stały kontakt i bezpośrednia komunikacja

Wdrożenie aplikacji mobilnych w chmurze pozwala deweloperom szybko implementować aktualizacje i nowe funkcje bez konieczności utrzymywania własnej infrastruktury. Takie rozwiązania zbudowane w oparciu o usługi AWS są niezawodne, skalowalne i bezpieczne.

 • Możliwość przechowywania danych aplikacji, w tym m.in. profili ustawień użytkowników, dokumentów czy obrazów
 • Usługi AWS wykorzystywane do budowania, wdrażania i zarządzania aplikacjami mobilnymi
 • Integracja aplikacji mobilnych z różnymi usługami zewnętrznymi, takimi jak media społecznościowe czy bramki płatnicze

Aplikacje mobilne dla firm wymagają wysokiego poziomu wsparcia, dlatego stale dbamy o prawidłowe działanie serwerów i środowisk produkcyjnych. Na bieżąco aktualizujemy także Twoje oprogramowanie, dzięki czemu jest niezawodne i bezpieczne.

 • Korzystamy z narzędzi takich jak Datadog i Grafana
 • Zapewniamy ciągłe i profesjonalne monitorowanie aplikacji 24/7
 • Gwarantujemy szybkie czasy SLA
 • Zapewniamy 3-miesięczną gwarancję podwrożeniową

React Native

technologia, która otwiera wiele możliwości

react-native-icon
React Native to sprawdzona, open source’owa technologia do budowy różnego rodzaju aplikacji mobilnych, w tym systemów natywnych i wieloplatformowych. Jej głównym atutem jest możliwość jednoczesnego stworzenia aplikacji zarówno na platformę Android jak i iOS, przy użyciu tego samego kodu. To pozwala na oszczędność czasu i kosztów, co w efekcie przekłada się na szybką budowę wysokiej jakości produktu.
Obecnie React Native cieszy się coraz większą popularnością, a jego zalety potwierdza szerokie wykorzystanie przez największych światowych gigantów — w końcu za pomocą tej technologii zbudowano Facebooka, Instagrama, Airbnb, Uber Eats, czy Pinterest. Dlaczego warto budować aplikacje mobilne dla firm w React? Czas na podsumowanie najważniejszych korzyści.

Dlaczego warto budować aplikacje mobilne w React?

01
Jeden kod
Dzielenie tego samego kodu pomiędzy platformami to bez wątpienia duża zaleta technologii React Native. Dzięki temu oszczędzisz czas i pieniądze, gdyż nie ma konieczności tworzenia osobnych zespołów developerskich. Programiści tworzą tylko jeden kod, a dzięki funkcji “hot reloading” jest on kompilowany na natywne języki programowania. Jedna baza kodu oznacza również mniejsze koszty przy późniejszym utrzymaniu i skalowaniu aplikacji.
02
Natywny charakter aplikacji
Rozwiązania budowane w React Native posiadają wszystkie cechy aplikacji natywnych (praktycznie nie sposób ich odróżnić) i są odpowiednio dopasowane do każdej z platform także pod kątem designu UX/UI (iOS, Android). React Native używa tzw. “mostów” (bridges) do przekładania języka JavaScript na natywne komponenty. Aplikacje wyglądają profesjonalnie na każdej platformie oraz zachowują wysoką jakość i wydajność.
03
Atrakcyjny UX/UI design
Budowanie produktu w React Native ze sprawdzonym zespołem to również gwarancja intuicyjnego i wyjątkowego designu, który jest przyjazny dla użytkowników smartfonów. React Native umożliwia tworzenie intuicyjnej nawigacji, interaktywnych animacji i skomplikowanych layoutów dostosowanych do wymogów każdej platformy.
04
Duża społeczność
React Native posiada ogromną społeczność, która nieustannie tworzy dodatkowe biblioteki i służy wsparciem w przypadku pojawienia się trudności przy pracy nad projektem. Dodatkowo, technologia ta jest wspierana przez kluczowe firmy, w tym Facebook i Microsoft.
Nasze projekty

Potwierdzenie jakości naszych usług

case-1
Rozwiązanie MedTech dla kobiet z endometriozą
Nasz klient chciał sprawdzić, czy jego produkt odpowiada potrzebom rynku i stworzyć prototyp zaawansowanej aplikacji, która pokazywałaby jego koncepcję przed finalnym etapem rozwoju…
MedTech
NASZE BRANŻE

Ekspercka wiedza w wielu branżach

industry-icon-1

MedTech

Tworzymy dedykowane oprogramowanie medyczne indywidualnie dopasowane do potrzeb różnych placówek i instytucji z sektora MedTech.
industry-icon-2

iGaming

Dostarczamy cyfrowe produkty dla kasyn online i firm zajmujących się zakładami sportowymi. Tworzymy nowoczesne aplikacje z unikalnym designem i niestandardowymi funkcjami.
industry-image-1
industry-icon-3

EdTech

Rozwijamy dedykowane oprogramowanie dla edukacji. Pomagamy instytucjom z sektora EdTech poprzez wdrażanie innowacyjnych pomysłów
industry-icon-2

iGaming

Dostarczamy cyfrowe produkty dla kasyn online i firm zajmujących się zakładami sportowymi. Tworzymy nowoczesne aplikacje z unikalnym designem i niestandardowymi funkcjami.
Opinie

Sprawdź, co mówią o nas klienci

Potrzebujesz darmowej konsultacji?
Napisz do nas, a my za darmo oszacujemy Twój projekt.