Aplikacje mobilne dla firm (dedykowane aplikacje mobilne)
Mobile App Development

Dedykowane aplikacje mobilne

Z nami zbudujesz profesjonalne, wydajne i bezpieczne rozwiązanie, które przyciągnie miliony użytkowników.
s51
Tworzenie aplikacji mobilnych
Budujemy aplikacje mobilne na Androida oraz iOS-a z wykorzystaniem React Native. Nasze międzyplatformowe podejście pozwala nam tworzyć jednoczenie wersje desktopowe oraz webowe.
s52
Dla dużych firm i startupów
Tworzymy rozwiązania dla startupów, firm o ugruntowanej pozycji i dużych przedsiębiorstw. Wszystkie nasze aplikacje mobilne dla firm są projektowane i rozwijane tak, aby spełniały najwyższe standardy wydajności i skalowalności.
s53
Eksperckie know-how
Nasz zespół składa się z ponad 50 ekspertów, którzy posiadają doświadczenie przy realizacji kompleksowych projektów. Dobieramy dedykowany zespół do projektu, który będzie w 100% zaangażowany w tworzenie aplikacji mobilnej już od pierwszego dnia.
s5
Aplikacje mobilne
Kompleksowe usługi, w ramach których oferujemy aplikacje mobilne: od projektowania i wdrożenia, po utrzymanie i dalszy rozwój.

Już od ponad 8 lat tworzymy dedykowane aplikacje mobilne – dla naszych klientów z całego świata tworzymy kompleksowe usługi: od designu i budowy produktu, po wdrożenie, a także późniejszą opiekę powdrożeniową i dalszy rozwój. Niezwykle istotną rolę w naszym procesie pełni analiza. Na początku dokładnie badamy specyfikę projektu, zakres prac, twoje cele biznesowe i oczekiwania, w efekcie czego tworzenie aplikacji mobilnych dla firm jest efektywne.

Dokładna analiza przedwdrożeniowa przekłada się na niższe koszty oraz ograniczoną liczbę zmian w trakcie trwania projektu. Dzięki dokładnej specyfikacji projektu nasz zespół odpowiedzialny za dedykowane aplikacje mobilne będzie pracował wydajniej i szybciej osiągnie wyznaczone cele.

s5
Nasze usługi

Tworzymy dedykowane aplikacje mobilne dostosowane do twoich potrzeb biznesowych

Jako firma tworząca aplikacje mobilne, wiemy, jak pomocne przy podjęciu decyzji o kierunku rozwoju twojego rozwiązania są warsztaty produktowe. Dzięki nim przeanalizujesz swój pomysł na aplikację, sprecyzujesz wizję produktu, wybierzesz technologię i przygotujesz się do rozwoju. Otrzymasz wszystkie cenne materiały, w tym User Flow Diagram, szacunkową wycenę i prototyp.

 • Pakiet przydatnych materiałów 
 • Sprawdzone techniki warsztatowe — Event Storming, Design Sprint 
 • Szybki procesu rozwoju 
 • Profesjonalne narzędzia do współpracy zdalnej

Po przeanalizowaniu wszystkich potrzeb i wymagań rozpoczynamy proces rozwoju w oparciu o metodykę Agile i technologię React Native. Aplikacje mobilne dla firm tworzone w React Native wyglądają identycznie jak aplikacje natywne (praktycznie nie sposób ich odróżnić) i są odpowiednio dopasowane do każdej z platform, także pod kątem designu UX/UI (iOS, Android). Co więcej, aplikacje cross-platformowe zapewniają bezpieczeństwo i niezawodność.

 • Sprawdzona technologia Reach Native
 • Tworzenie aplikacji dla firm w oparciu o metodykę Agile
 • Realizację projektu od A do Z
 • Profesjonalny dobór rozwiązań
 • Stały kontakt i bezpośrednia komunikacja

Wdrożenie aplikacji mobilnych w chmurze pozwala deweloperom szybko implementować aktualizacje i nowe funkcje bez konieczności utrzymywania własnej infrastruktury. Takie rozwiązania zbudowane w oparciu o usługi AWS są niezawodne, skalowalne i bezpieczne.

 • Możliwość przechowywania danych aplikacji, w tym m.in. profili ustawień użytkowników, dokumentów czy obrazów
 • Usługi AWS wykorzystywane do budowania, wdrażania i zarządzania aplikacjami mobilnymi
 • Integracja aplikacji mobilnych z różnymi usługami zewnętrznymi, takimi jak media społecznościowe czy bramki płatnicze

Aplikacje mobilne dla firm wymagają wysokiego poziomu wsparcia, dlatego stale dbamy o prawidłowe działanie serwerów i środowisk produkcyjnych. Na bieżąco aktualizujemy także twoje oprogramowanie, dzięki czemu jest niezawodne i bezpieczne.

 • Monitorowanie aplikacji 24/7
 • Gwarancja szybkich czasów SLA
 • Wykorzystanie profesjonalnych narzędzi
Nasze projekty

Potwierdzenie jakości naszych usług

case-1
Rozwiązanie MedTech dla kobiet z endometriozą
Nasz klient chciał sprawdzić, czy jego produkt odpowiada potrzebom rynku i stworzyć prototyp zaawansowanej aplikacji, która pokazywałaby jego koncepcję przed finalnym etapem rozwoju…
MedTech
Opinie

Sprawdź, co mówią o nas klienci

quote
Potrzebujesz darmowej konsultacji lub wyceny projektu?
Nawiąż współpracę z wielokrotnie nagradzanym software house'em.