5-gwiazdkowe opinie od Klientów na Clutch

Mariola
Mariola
Content Writer

Jeśli chcesz zbudować aplikację webową czy mobilną, wybór odpowiedniego zespołu programistów może być wyzwaniem. Z pewnością zdajesz sobie sprawę, że odpowiednio stworzony produkt może wznieść Twój biznes na wyższy poziom, dlatego w tej sytuacji konieczne nawiązanie współpracy z firmą, która odpowie na Twoje potrzeby. 

Od ponad siedmiu lat nasze zespoły pomagają startupom i większym przedsiębiorstwom w osiąganiu ich celów biznesowych poprzez dostarczanie dedykowanych usług takich jak tworzenie dedykowanego oprogramowania czy prowadzenie kreatywnych warsztatów produktowych

Czy Klienci rzeczywiście są zadowoleni ze współpracy z nami? W jaki sposób są weryfikowane firmy z branży IT? Jaką opinię wystawiła nam jedna z najpopularniejszych platform biznesowych? Przyjrzymy się odpowiedziom na te pytania.

Osiągnięte cele potwierdzają sami zainteresowani.

Opinie klientów, którzy z nami współpracują, są dla nas bardzo ważne. Zarazem stanowią swoisty sygnał dla osób, zastanawiającym się nad wyborem odpowiedniego partnera technologicznego, czy danej firmie można zaufać.

Obecnie jakość naszej pracy jest potwierdzana przez pozytywne opinie dostarczane przez klientów, a wiele z nich znajduje się na Clutch. Dla tych, którzy nie znają tej nazwy, Clutch to platforma recenzji, zrzeszająca w szczególności firmy IT, na której można znaleźć opinie i informacje o firmach. 

Portal regularnie tworzy różnego typu rankingi, które określają jakość wykonywanych usług przez firmy technologiczne. Korzystają z unikalnego procesu weryfikacji, który zapewnia, że ​​wszystkie ich recenzje są prawdziwe i autentyczne. Dzięki temu wszyscy mają pewność, że nikt nie może sztucznie zwiększyć ich liczby ani zepsuć opinii innym firmom poprzez wysyłanie recenzji. 

Jakie opinie uzyskaliśmy w ramach współpracy z Klientami?

Nasi klienci i partnerzy chętnie dzielą się wiadomościami o jakości oferowanych przez nas usług. Jesteśmy dumni z faktu, że na platformie Clutch oceniającej i recenzującej firmy B2B z branży IT, 16 naszych klientów potwierdziło wysoką jakość naszej pracy, dając nam średnią ocenę 5.0!

⭐ ⭐⭐ ⭐ ⭐ 

Poniżej przedstawiamy kilka recenzji naszych klientów określających jakość współpracy i poziom wiedzy naszych ekspertów. Wszystkie opinie wraz z opisem projektów możesz znaleźć na Clutch.

„Najbardziej imponujące jest to, jak pomogli nam przełożyć wymagania biznesowe na techniczne. Zrobili to doskonale” (Dyrektor Joachim Matejka).

„Oni naprawdę chcą zrobić to tak, jak my tego chcemy. To jest najlepsze w pracy z nimi” (Erik Kerr, Założyciel i dyrektor generalny LifeTraq, Inc).

„Ich wiedza i zaangażowanie w projekt są nieocenione” (Prezes Platformy Edukacyjnej).

„Połączenie kompetencji ich zespołu i niesamowitej atmosfery przyniosło firmie realne korzyści” (Tomasz Ryznarski. Kierownik Projektu, Solo Project).

 

W nadchodzącym 2023 roku oczekujemy jeszcze wyższej jakości wyników, wraz z pozytywnymi recenzjami naszych projektów.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach i dowiedzieć się, z czego wynikają tak dobre opinie, zachęcamy do zapoznania się z pozostałą częścią naszej witryny. Możesz zapytać bezpośrednio u źródła i skontaktować się z naszym zespołem. Chętnie udzielimy więcej informacji na temat naszych usług lub wykonanych projektów.

Wykorzystaj nasze umiejętności, doświadczenie i narzędzia, aby cyfrowa transformacja w Twojej firmie odniosła sukces!

 

 

Related Posts
2 marca 2020
Software house, freelancer czy własny zespół — jak zbudować projekt IT?
Gdy masz pomysł na produkt, budżet i plan dalszego rozwoju, czas znaleźć idealny zespół, który…
Czytaj więcej
28 stycznia 2021
Proces tworzenia aplikacji w pigułce – 6 kluczowych etapów
Jak wygląda proces tworzenia aplikacji? Z jakich etapów się składa i co wpływa na jego…
Czytaj więcej
1 września 2022
Jak wygląda proces tworzenia dedykowanego oprogramowania?
Dlaczego obecnie wiele firm decyduje się na tworzenie dedykowanego oprogramowania? Często wynika to z faktu,…
Czytaj więcej