iGaming
gambling

iGaming

Dedykowane oprogramowanie dla firm zajmującymi się zakładami sportowymi i kasyn online. Tworzymy nowoczesne rozwiązania z unikalnym designem i niestandardowymi funkcjami.
g1
Dedykowane oprogramowanie
Tworzymy zarówno platformy do gier, jak i oprogramowanie do zarządzania kasynem online. Z naszych usług korzystają klienci z krajów, w których takie oprogramowanie jest legalne i uregulowane prawnie.
g2
Audyty i licencje
Systemy naszego autorstwa są zgodne z przepisami prawnymi obowiązującymi w krajach, w których działają nasi klienci. Nasze rozwiązania uzyskują m.in. licencję MGA, która wymaga wdrożenia m.in. systemu AML, integracji KYC czy weryfikacji PEP.
g3
Bezpieczne płatności
Integrujemy nasze produkty z kluczowymi i bezpiecznymi usługami takimi jak Zimpler, Adyen, Trustly, EcoPayz i Nuvei. Wiemy, jak weryfikować użytkowników na podstawie informacji przekazanych przez dostawców płatności.
Nasze produkty

Tworzymy dedykowane oprogramowanie dla branży iGaming

Tworzenie kompleksowych platform dla branży iGaming to nasza specjalność. Niezależnie od tego, czy nasi klienci potrzebują nowego projektu od podstaw, czy chcą rozbudować istniejący system, podejmujemy się całego procesu rozwoju. Nasi doświadczeni specjaliści są w stanie uzyskać wymagane licencje i przeprowadzić audyty zgodności z wymaganiami instytucji rządowych.

 • Systemy płatności i KYC 
 • Wiele integracji z systemami płatności 
 • Wysoki poziom bezpieczeństwa 
 • Praktyki przeciwdziałania oszustwom i AML

KYC (Know Your Customer) to proces weryfikacji tożsamości klientów, mający na celu ocenę ich wiarygodności do przeprowadzenia transakcji. Jest szczególnie istotny m.in. w bankowości, inwestycjach czy branży iGaming i polega na zbieraniu oraz weryfikacji dokumentów, takich jak dowód osobisty oraz paszport. Posiadamy niezbędną wiedzę, jak wdrażać założenia KYC, dzięki czemu możemy bezproblemowo weryfikować użytkowników, w tym osoby pełniące funkcje publiczne (PEP, Politically Exposed Person check), a także monitorować aktywność graczy. 

 • Śledzenie preferencji graczy 
 • Złożona weryfikacja użytkowników
 • Weryfikacja dokumentów KYC

Wiemy, jak skutecznie wdrażać AML. Przeciwdziałanie praniu pieniędzy (AML – Anti-Money Laundering) to zestaw procedur i regulacji, mający na celu wykrycie i zapobieganie ukrywaniu nielegalnych środków poprzez transakcje. AML obejmuje m.in. monitorowanie transakcji, identyfikację podejrzanych zachowań i ich raportowanie. W kontekście branży iGamingowej (ale nie tylko), AML odgrywa ważną rolę ze względu na dużą liczbę transakcji pieniężnych oraz ryzyko ukrywania źródeł finansowania. 

 • Zwiększenie wiarygodności
 • Ochrona przed sankcjami prawno-finansowymi
 • Redukcja ryzyka operacyjnego. 

Nasza firma posiada umiejętności oraz doświadczenie potrzebne do opracowywania projektów gamingowych zgodnych z regulacjami i dyrektywami Malta Gaming Authority. MGA to instytucja nadzorująca i kontrolująca działalność w branży gier hazardowych, która ze względu na rozmiar rynku hazardowego na Malcie, odgrywa kluczową rolę w zapewnianiu uczciwości, przejrzystości i zgodności z przepisami w obszarze iGamingu. Wspomagamy naszych klientów na każdym etapie procesu, zapewniając kompleksową obsługę: od koncepcji po realizację. Pełne zrozumienie złożoności wymogów MGA pozwala nam tworzyć rozwiązania, które nie tylko spełniają, ale i przewyższają tamtejsze oczekiwania regulacyjne. 

 • Możliwość prowadzenia działalności w wielu krajach akceptujących MGA 
 • Brak ryzyka kar finansowych 
50 +
Ekspertów na pokładzie
45 +
Zrealizowanych projektów
8 +
Lat doświadczenia
3 x
Nagrody Clutch
Nasze projekty

Potwierdzenie jakości naszych usług

Od 8 lat pracujemy z klientami z Polski i zagranicy dostarczając rozwiązania najwyższej jakości.
Zaufali nam

Stawiamy na wieloletnie relacje z klientami z całego świata

Opinie

Sprawdź, co mówią o nas klienci

Potrzebujesz darmowej konsultacji?
Napisz do nas, a my za darmo oszacujemy Twój projekt.