SimplaFaktor – Zaawansowany kalkulator współczynników przenikania ciepła i izolacyjności akustycznej drzwi i okien
simplafaktor-desktop_mobile_header

Case study

SimplaFaktor — zaawansowany kalkulator współczynników przenikania ciepła i izolacyjności akustycznej

  • SaaS
  • Tech
SimplaFaktor to zaawansowane techniczne rozwiązanie SaaS dla producentów okien z kalkulatorem do obliczania współczynnika Uw i izolacyjności akustycznej. Dzięki zastosowaniu SimplaFaktor producenci mogą zaoszczędzić czas i pieniądze, gdyż nie będzie potrzeby przewożenia okien do specjalistycznych laboratoriów, z czym wiążą się dodatkowe koszty. Dodatkowo rozwiązanie pozwala uzyskać odpowiednią dokumentację online, która jest wymagana prawnie.
simplafaktor-desktop_mobile_header
+ 20 k
wizyt miesięcznie
+ 310
typów okien
+ 30
rodzajów konstrukcji

Wyzwanie

Samodzielne mierzenie przenikalności cieplnej i akustyki okien

Nasz klient dążył do stworzenia rozwiązania dla producentów okien, które w łatwy i szybki sposób pozwoli uzyskać niezbędne certyfikaty.

Nasze rozwiązanie

Jak pomogliśmy SimplaFaktor osiągnąć cele biznesowe?

B2BTECH SOFTWARE

Dzięki zastosowaniu SimplaFaktor klienci mogą łatwo obliczyć izolacyjność akustyczną dla okien oraz przenikalność cieplną, co pozwala na dużą oszczędność. Obecnie firma posiada duże ilości danych, dzięki czemu wystarczy tylko wprowadzić niezbędne informacje dotyczące okien (np. rozmiar, zastosowany system okien, ilość i grubość szyby, ilość i położenie szprosów, sposoby otwierania okna), a system obliczy kluczowe parametry i wygeneruje podpisany, ważny certyfikat.

Stunning Technologies

PHP / Angular / Node.js / Docker / JenkinsCI / DigitalOcean Cloud / MySQL