Rafbet – inteligentna platforma zakładów sportowych
Case Study

RafBet – warsztaty kształtujące przyszłość inteligentnych zakładów sportowych

HedgeAI to innowacyjna platforma, która pozwala graczom na zwiększanie szans wygranej w zakładach sportowych. Projekt jest inicjatywą firmy RafBet, która prężnie działa w sektorze zakładów sportowych. Obecnie projekt wchodzi w kolejny etap rozwoju. 

hero_img
hero_img
Metody
Impact Mapping
Event Storming
Analyst’s Protocol
Metody
Impact Mapping
Event Storming
Analyst’s Protocol
Inteligentna platforma zakładów sportowych RafBet

Naszym celem było stworzenie platformy mającej za zadanie przyciągnięcie zarówno początkujących, jak i zaawansowanych graczy. W trakcie prac mieliśmy na uwadze fakt, że RafBet ma na celu oferowanie usług, które wyróżnią się na rynku i zainteresują inwestorów. Klient posiadał wstępną wizję produktu i potrzebował profesjonalnego wsparcia do jej doprecyzowania oraz przygotowania się do fazy rozwoju. Aby pomóc mu to osiągnąć, zorganizowaliśmy dedykowane warsztaty produktowe, na których uszczegółowiliśmy wizję i stworzyliśmy zaawansowany prototyp. Był on niezbędny do szybkiego przejścia do fazy rozwoju.

middle
middle
Nasze rozwiązanie

Od wizji do prototypu

Warsztaty produktowe odbyły się w formie zdalnej i odegrały kluczową rolę w przekształceniu wizji RafBet w zaawansowany prototyp. Z pomocą metody Event Storming przeanalizowaliśmy kluczowe procesy w aplikacji. Wśród nich znalazły się m.in. monitorowanie użytkowników, zarządzanie kontami, subskrypcjami, płatności czy profilami graczy. Z kolei Impact Mapping posłużył nam do zdefiniowania celów projektu. Po zakończeniu warsztatów klient otrzymał prototyp, przedstawiający całą logikę rozwiązania, a także prezentację dla inwestorów. Zakres prac został uwieczniony na tablicy Miro, do której klient również otrzymał nieograniczony dostęp.

Dzień 1 – Impact Mapping 
W pierwszym dniu zebraliśmy wstępne informacje oraz wymagania dotyczące kluczowych funkcjonalności. Zdefiniowaliśmy cele firmy oraz przeanalizowaliśmy ich wpływ na poszczególne funkcjonalności.

Dzień 2 – Dogłębna analiza platformy HedgeAI 
Drugi dzień polegał na zmapowaniu logiki HedgeAI i innych funkcji, co pozwoliło nam zrozumieć wszystkie szczegóły i udoskonalić całą logikę rozwiązania.

Dzień 3 – Mapowanie procesów i zakończenie
W ostatnim dniu skoncentrowaliśmy się na zmapowaniu wszystkich unikalnych procesów w aplikacji. To pogłębiło nasze zrozumienie rozwiązania i jego funkcji. W efekcie stworzyliśmy kompleksowy prototyp rozwiązania, który był niezbędny do kolejnych faz rozwoju.

Zakres pracy

Kluczowe funkcje

01
Event Storming
Przy użyciu Event Storming zmapowaliśmy wszystkie kluczowe procesy w platformie.
02
Impact Mapping
Wykorzystaliśmy Impact Mapping do zdefiniowania celów projektu, a następnie dostosowaliśmy je do wizji klienta.
03
Prototyp przyjazny dla użytkownika
Stworzyliśmy przyjazny dla użytkownika prototyp, prezentujący aplikację oraz jej funkcje.
04
Prezentacja dla inwestorów
Prezentacja przedstawia projekt, opisując jego potencjał rynkowy, pozycję wobec konkurencji i prognozy finansowe.
Potrzebujesz darmowej konsultacji?
Napisz do nas, a my za darmo oszacujemy Twój projekt.