Hurricane – kompleksowa platforma do zarządzania kasynami z licencją MGA
Case Study

Hurricane – kompleksowa platforma do zarządzania kasynami z licencją MGA

Nawiązaliśmy współpracę z grupą firm z branży hazardowej z siedzibą na Malcie. Naszym głównym celem było stworzenie wielofunkcyjnej platformy do zarządzania kasynami online z zaawansowanymi funkcjami.

Hero_img
hero_img
Technologie
PHP 8.1
Symfony 6.1
NodeJS 16
React 18
Selenium 4.8
AWS
Branża
Gambling
Technologie
PHP 8.1
Symfony 6.1
NodeJS 16
React 18
Selenium 4.8
AWS
Gwarancja najwyższego poziomu bezpieczeństwa

Głównym celem naszego klienta było ulepszenie istniejącego systemu, aby stał się bardziej przyjazny użytkownikowi, intuicyjny, oferował wyższą wydajność, przy zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa.

Aby platforma do zarządzania kasynami spełniała te oczekiwania, nasz zespół wdrożył kilka zaawansowanych funkcji. Zaimplementowaliśmy zarządzanie transakcjami i użytkownikami, ocenę ryzyka, rozwiązanie Poznaj swojego klienta (Know Your Client, KYC), mechanizm przeciwdziałania praniu pieniędzy (ang. Anty-Money Laundering, AML) oraz integrację z kluczowymi dostawcami płatności. Dodatkowo, wdrożyliśmy zestaw rozwiązań gwarantujących bezpieczeństwo oraz niezawodność systemu.

middle1
middle1
middle2
middle2
middle3
middle3
bottom1
bottom1
bottom2
bottom2
Nasze rozwiązanie

Jak pomogliśmy Hurricane uwolnić ich potencjał?

Stworzyliśmy wielofunkcyjną aplikację webową do zarządzania kasynami online, która zapewnia intuicyjną obsługę i zauważalnie usprawnia sam proces.

Zaimplementowaliśmy również integrację z kluczowymi dostawcami płatności, takimi jak Zimpler, Adyen, Trustly, EcoPayz i Nuvei. Stworzyliśmy system zarządzania płatnościami, który oferuje różne metody płatności, spełniające wymagania rynkowe.

Wdrożyliśmy funkcję Pay-n-Play, która pozwala graczom na rozpoczęcie gry bez uprzedniej rejestracji. Aby zapewnić bezpieczeństwo naszej platformy, weryfikujemy użytkowników na podstawie informacji przekazanych przez dostawców płatności. Dodatkowo skupiliśmy się na funkcji replikacji danych w czasie rzeczywistym, będącej istotnym wymaganiem narzuconym przez Malta Gaming Authority (MGA). W efekcie, dzięki licznym funkcjom chroniącym dane użytkowników, rozwijana przez nas platforma jest zgodna z regulacjami MGA.

Chcąc dodatkowo zwiększyć poziom bezpieczeństwa platformy do zarządzania kasynami, ustanowiliśmy kompleksowy system analizujący zachowanie graczy. Rozwiązanie wysyła powiadomienia w przypadku wykrycia podejrzanego zachowania. Ponadto stale monitorujemy i testujemy naszą aplikację. Pozwala nam to zapobiegać błędom i optymalizować jej działanie. Co więcej, nasz zespół stworzył bezpieczną i skalowalną infrastrukturę opartą na usłudze AWS.

quote-2
bottom2
bottom2_mobile
Zakres pracy

Kluczowe funkcje

01
Integracja z wieloma dostawcami płatności
02
Integracja z wieloma dostawcami gier
03
Zaawansowany system uprawnień
04
Zaawansowany system list i filtrów
05
Zaawansowany system list i filtrów
06
Funkcje odpowiedzialnej gry
07
System przeciwdziałania praniu pieniędzy (AML)
08
Generowanie wielu raportów
09
Zaawansowany system statystyk dla interesariuszy
10
Integracja KYC
11
Weryfikacja PEP
Potrzebujesz darmowej konsultacji lub wyceny projektu?
Nawiąż współpracę z wielokrotnie nagradzanym software house'em.