Hevea – system do automatyzacji procesów dla producenta materaców
Hevea - mobile and web app

Case study

Hevea — producent wysokiej jakości materaców

  • Cloud
  • Tech
  • Web Apps
Hevea to uznana marka, produkująca materace dziecięce od 2008 roku. O rozpoznawalności marki i wysokiej jakości produktów świadczą liczne wzmianki w czasopismach tematycznych oraz wiele certyfikatów i pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka. Ponadto, większość produktów ma status wyrobu medycznego. Są one dostępne w całej Europie — od Litwy po Szkocję i od Szwecji po Bułgarię.
Hevea - mobile and web app
+ 60 %
szybsza obsługa zamówienia
+ 18 %
spadek liczby zgubionych zamówień
12
lat na europejskim rynku
1
jedno narzędzie do wszystkich procesów produkcyjnych

Wyzwanie

Skuteczna automatyzacja wszystkich procesów produkcyjnych

W związku z dynamicznym wzrostem sprzedaży firma zauważyła potrzebę automatyzacji procesów produkcyjnych i wprowadzenia rozwiązania do elektronicznego zarządzania zamówieniami i stanami magazynowymi. Celem było stworzenie rozwiązania w pełni dopasowanego do potrzeb klienta. Rozbudowane arkusze kalkulacyjne i skrupulatnie prowadzona dokumentacja okazały się mało skuteczne, gdy firma zaczęła się powiększać. Nie mogąc rozwiązać tych problemów wewnętrznie, firma Hevea zgłosiła się do Studio Software.

Rozwiązanie

Jak pomogliśmy marce Hevea osiągnąć cele biznesowe?

TECH PROCESS AUTOMATION SOLUTION

Przy użyciu sprawdzonych technologii stworzyliśmy dedykowany system produkcyjny dla Hevei w celu automatyzacji czasochłonnych procesów. Wdrożenie elektronicznego zarządzania zamówieniami i stanami magazynowymi pozwoliło zmniejszyć liczbę zamówień oznaczonych jako zagubione, a także zwiększyło zadowolenie klientów. Stworzenie jednego narzędzia integrującego wszystkie procesy sprawia, że praca przebiega płynnie i efektywnie.
Stworzenie systemu produkcyjnego szytego na miarę
Połączenie z zewnętrzną bazą danych półproduktów
Przeniesienie firmy do chmury
Pełna migracja danych do nowego systemu

Profesjonalne technologie

PHP / Angular / MySQL / Docker / DigitalOcean / Webpack