Goplana, Jutrzenka – Kompleksowa obsługa systemów IT dla lidera rynku słodyczy w Polsce
colian głowna grafika

Case study

Goplana, Jutrzenka – kompleksowa obsługa i rozwój systemów IT

  • Cloud
  • Web Apps
Colian Holding to największy producent słodyczy w Polsce oraz właściciel jednych z najbardziej znanych i lubianych marek takich jak: Goplana, Grześki, Solidarność, Familijne, Hellena, Jeżyki, itp. Od 1990 dostarcza produkty najwyższej jakości, którymi można delektować się zarówno w Polsce jak i na świecie. W ramach długofalowej współpracy zajmujemy się kompleksową obsługą systemów informatycznych kluczowych marek klienta.
colian głowna grafika

Potrzeby

Kompleksowa i wieloaspektowa pomoc IT

Ze względu na dynamiczny rozwój i rosnące potrzeby w zakresie wsparcia IT, klient szukał zaufanego partnera do długoterminowej współpracy. Naszym zadaniem było kompleksowe przejęcie bieżących projektów i opieka m.in. nad wewnętrznymi systemami IT, stronami www klienta oraz serwerami. Ze względu na wieloaspektowy charakter zadań, musieliśmy zadbać przede wszystkim o płynne przejęcie projektów i odpowiednie rozplanowanie wszystkich prac.

Nasze rozwiązanie

Jak pomogliśmy klientowi osiągnąć cele biznesowe?

TECH COMPLEX SOFTWARE SOLUTIONS

Biorąc pod uwagę wszystkie bieżące potrzeby klienta w pierwszej kolejności zajęliśmy się kompleksową obsługą oprogramowania i serwerów. Naszym zadaniem była również opieka nad stronami internetowymi i sklepem internetowym oraz bieżąca aktualizacja wszystkich witryn. Wykonaliśmy niezbędne integracje z systemami płatności, oprogramowaniem do zarządzania magazynem, a także zaplanowaliśmy szereg działań w związku z planowanym rozwojem sklepu. Nasza współpraca bardzo się rozwinęła i dzięki temu do dziś zajmujemy się rozwojem oraz utrzymaniem systemów informatycznych.
Opieka nad stronami internetowymi i serwerami
Zarządzanie sklepem internetowym
Przeprowadzenie niezbędnych integracji (WMS, Magento, CRM)
Przeniesienie danych do chmury
Rozwój i utrzymanie wszystkich systemów

Profesjonalne technologie

PHP / Magento / Angular / MSSQL / Cloud Hosting Beyond.pl/

quote-2
Na pochwałę zasługuje również doskonała komunikacja
Są bardzo responsywni. Kierownik projektu odpowiednio zarządza pracą i bardzo dobrze wszystko koordynuje. Na pochwałę zasługuje również doskonała komunikacja. Zespół jest proaktywny, mają wiele pomysłów na usprawnienia i służą przydatnymi poradami. Wiedzą, co robią – są godni zaufania.
Łukasz Kolański
Lukas Kolanski
Kierownik Projektu, Colian